Menedżer ds. Klientów Strategicznych

Kod oferty: SPRO/REK/2016/03-KAM

Miejsce pracy: Rzeszów

Spółka: SecurePro Sp. z o.o.

Kategoria: Doradztwo prawne/Doradztwo informatyczne

Data publikacji oferty: 2016/09/27

Zakres obowiązków:
Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
Utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami;
Identyfikacja oraz analiza potrzeb Klientów oraz dostosowanie indywidualnej oferty;
Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacje umów z Klientami.
Wymagania i kwalifikacje:
Umiejętność prezentacji firmy, jej produktów i usług oraz swojej osoby;
Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych;
Zdolności interpersonalne: umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji;
Silna orientacja na osiąganie wyników, wytrwałość w dążeniu do celów;
Umiejętność pracy w zespole;
Lojalność i identyfikacja z firmą;
Obsługa pakietu biurowego (MS Office);
Prawo jazdy kat. B;
Biegłe posługiwania się komputerem i oprogramowaniem biurowym;
Samodzielność, otwartość, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność organizowania własnego czasu.
Dodatkowymi atutami będą:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
Ciekawą oraz odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach własnej działalności;
Atrakcyjny system wynagrodzeń – podstawa plus premia uzależniona od realizacji planu;
Szkolenia branżowe, coaching, kursy, certyfikaty;
Ścieżki kariery, możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania nowych wyzwań zawodowych;
Narzędzia pracy: telefon, notebook, samochód służbowy;
Bonusy socjalne oraz familijne, dofinansowanie zajęć sportowych;
Dużą elastyczność w realizacji zadań.

CV wraz ze zdjęciem w formacie PDF prosimy wysyłać na adres e-mail: rekrutacja@securepro.pl
z dopiskiem SPRO/REK/2016/03-KAM w tytule maila. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aplikacje bez powyższej klauzuli będą automatycznie usuwane.