Specjalista ds. Bezpieczeństwa Teleinformatycznego

Kod oferty: SPRO/REK/2016/04-SBT

Miejsce pracy: Rzeszów

Spółka: SecurePro Sp. z o.o.

Kategoria: Doradztwo prawne/Doradztwo informatyczne

Data publikacji oferty: 2016/12/07

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie koncepcji i projektów systemów bezpieczeństwa informacji;
Udział w realizacji projektów wdrożeniowych z zakresu bezpieczeństwa informacji;
Przygotowanie i udział w przeprowadzeniu audytów formalno-prawnych w zakresie bezpieczeństwa informacji;
Przeprowadzanie audytów teleinformatycznych;
Wykonywanie bądź aktualizacja wymaganej w danym projekcie dokumentacji;
Opracowywanie dokumentacji powykonawczych oraz procedur administracyjnych;
Przygotowanie i prowadzenie szkoleń wymaganych zakresem danego projektu oraz szkoleń produktowych;
Wymagania i kwalifikacje:
Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa teleinformatycznego;
Zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa teleinformatycznego;
Chęć rozwoju w obszarze świadczonych przez nas usług;
Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (politechnika, uniwersytet techniczny);
Umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia;
Zdolności analityczne;
Silna orientacja na osiąganie wyników, wytrwałość w dążeniu do celów;
Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów;
Samodzielność, otwartość, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność organizowania własnego czasu;
Biegłe posługiwania się oprogramowaniem biurowym (MS Office);
Znajomość języka angielskiego (w stopniu komunikatywnym);
Prawo jazdy kat. B.
Dodatkowymi atutami będą:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Wiedza z obszaru bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego, w tym sieci, systemów operacyjnych, baz danych i aplikacji;
Posiadanie certyfikatów takich, jak: CISA, CISSP, CEH, LPT, OSCP;
Znajomość rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa (firewall, IDS/IPS, SIEM, WAF, ATP, DLP);
Doświadczenie w realizacji audytów bezpieczeństwa teleinformatycznego;
Znajomość procesów zarządzania bezpieczeństwem informacji i teleinformatycznym;
Znajomość norm ISO/IEC 20000, ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27005, ISO 22301;
Doświadczenie w tworzeniu lub testowaniu aplikacji webowych lub mobilnych;
Doświadczenie w administracji systemami informatycznymi.
Oferujemy:
Ciekawą oraz odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
Udział w projektach dla największych organizacji w Polsce;
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach własnej działalności;
Atrakcyjny system wynagrodzeń;
Szkolenia branżowe, coaching, kursy, certyfikaty;
Ścieżki kariery, możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania nowych wyzwań zawodowych;
Narzędzia pracy: telefon, notebook, samochód służbowy;
Bonusy socjalne oraz familijne, dofinansowanie zajęć sportowych;
Dużą elastyczność w realizacji zadań́.

CV wraz ze zdjęciem w formacie PDF prosimy wysyłać na adres e-mail: rekrutacja@securepro.pl
z dopiskiem SPRO/REK/2016/04-SBT w tytule maila. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aplikacje bez powyższej klauzuli będą automatycznie usuwane.