Aktualności

Kolejna edycja szkolenia z funkcjonowania Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji na bazie normy ISO 27001

Firma

Kolejna edycja szkolenia z funkcjonowania Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji na bazie normy ISO 27001

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniem związanym z aspektami wdrażania i funkcjonowania Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem informacji, które odbyło się dnia 14 maja tego roku, informujemy o kolejnej edycji planowanej w Krośnie dnia 24 czerwca o godzinie 10:00.

Temat Szkolenia: Wdrażanie i funkcjonowanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z normą ISO/IEC 27001

Osoby uczestniczące w szkoleniu dowiedzą się jak wygląda skuteczne wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, opowiemy o wymaganiach związanych z umiejętnościami pracowników odpowiedzialnych za jego utrzymanie w firmie. Zarówno kadra zarządzająca, administratorzy danych, audytorzy jak i kluczowe osoby w organizacji powinni stale rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę, tak aby funkcjonujący system skutecznie wspierał działanie firmy. Szkolenie ma na celu przygotować uczestników do skutecznego i profesjonalnego wdrażania systemu zarządzania SZBI zarówno samodzielnie jak i przy współpracy z zewnętrznym konsultantem.

Szczegółowe informację oraz agenda szkolenia dostępna tutaj.

Rejestracja na szkolenie sales@esecure.pl

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 1.000 PLN.