Firma

Firma

Kim jesteśmy?

SecurePro jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą, specjalizującą się w zakresie bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych (systemy bezpieczeństwa informacji, ochrona danych osobowych, ochrona tajemnicy przedsiębiorstwa, ochrona informacji niejawnych, zarządzanie bezpieczeństwem informacji, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie ciągłością działania, audyty bezpieczeństwa teleinformatycznego i inne). SecurePro z sukcesem realizuje misję polegającą na podnoszeniu świadomości konieczności ochrony informacji wśród firm i instytucji działających w wielu sektorach rynku poprzez świadczenie usług w zakresie bezpiecznego przetwarzania danych w systemach teleinformatycznych oraz tradycyjnych obiegach informacji, a także praktycznego stosowania ustaw i regulacji obowiązujących na rynku. Naszym nadrzędnym celem jest pomoc w ochronie posiadanych zasobów informacyjnych przed występującymi zagrożeniami poprzez wdrażanie nowoczesnych i efektywnych rozwiązań funkcjonalnych, organizacyjnych, prawnych i technicznych.

10 +
lat doświadczenia
400 +
zrealizowanych projektów
10000 +
przeszkolonych pracowników

Od wielu lat z sukcesem realizujemy naszą misję polegającą na podnoszeniu świadomości konieczności ochrony informacji wśród firm i instytucji działających w wielu sektorach rynku poprzez świadczenie usług w zakresie bezpiecznego przetwarzania danych w systemach teleinformatycznych oraz tradycyjnych obiegach informacji oraz praktycznego stosowania ustaw i regulacji obowiązujących na rynku.

Naszym nadrzędnym celem jest pomoc w ochronie posiadanych zasobów informacyjnych przed występującymi zagrożeniami poprzez wdrażanie nowoczesnych i efektywnych rozwiązań funkcjonalnych, organizacyjnych, prawnych i technicznych.

Wykwalifikowana kadra
SecurePro to zespół wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.
Jakość usług
Nasza grupa, to również relacje utrzymywane z naszymi Klientami oraz zadowolenie z naszych usług poparte licznymi referencjami z całej Polski.
Publikacje
Nasi konsultanci i audytorzy wydali liczne publikacje z zakresu bezpieczeństwa przetwarzania informacji w ogólnopolskiej prasie branżowej (m.in. w miesięczniku Securitymag).
Wspieramy
Wspieramy naszych Klientom w rozwiązywaniu ich najtrudniejsze problemów.